Magdalena Ogórek: Nie byłam kandydatką SLD

Czwartek, 22 marca 2018 (22:38)

W programie "Rzecz o Polityce" Magdalena Ogórek, obecnie prezenterka TVP Info i autorka poczytnych książek, oświadczyła, że w 2015 roku nie była kandydatką SLD w wyborach prezydenckich. "Z tym środowiskiem nie miałam relacji" - stwierdziła. Zmartwieni internauci postanowili nieco odświeżyć jej pamięć.

Zdjęcie

Leszek Miller z tajemniczą blondynką /Jan Bielecki /East News
Leszek Miller z tajemniczą blondynką
/Jan Bielecki /East News

Magdalena Ogórek była gościem w programie "Rzecz o Polityce". Być może nie byłoby w rozmowie nic nadzwyczajnego, gdyby nie padło pytanie o dawne związki pani Ogórek z SLD. Była kandydatka tej partii na prezydenta, a obecnie popierająca "dobrą zmianę" prezenterka TVP Info, całkiem poważnie odpowiedziała, że kandydatką SLD nie była i nigdy nie miała żadnych relacji z "tym środowiskiem".

"Moje porozumienie z Leszkiem Millerem polegało na tym, że ja występuję jako kandydatka niezależna i, jeżeli partia SLD chce poprzeć tę kandydaturę, to ją poprze. SLD popierało moją kandydaturę jako kandydatki niezależnej" - tłumaczyła i dodała, że "posiadała swój własny program polityczny".

Reklama

Dopytywana przez zszokowanego prowadzącego o fakt, że jednak popierała ją postkomunistyczna partia powiedziała, iż miała wiele wątpliwości, zanim zdecydowała się kandydować. Jednak chęć pokazania "swojego programu" Polakom była silniejsza.

Złośliwi jak zawsze internauci postanowili przypomnieć początki kariery pani Magdaleny.

Artykuł pochodzi z kategorii: Jeszcze bardziej dziki kraj