Max Kolonko sprzedaje tureckie dywany

Czwartek, 6 czerwca 2013 (18:06)

Dotarliśmy do materiałów, które nie pozostawiają prawie żadnych wątpliwości: Max Kolonko prowadzi stronę internetową, na której sprzedaje dywany we wzorach pochodzących z krajów muzułmańskich.

Zdjęcie

Max Kolonko na zdjęciu z 2008 roku w kurtce, która mogła zostać wyprodukowana w kraju muzułmańskim /Michał Rogala /Agencja SE/East News
Max Kolonko na zdjęciu z 2008 roku w kurtce, która mogła zostać wyprodukowana w kraju muzułmańskim
/Michał Rogala /Agencja SE/East News

Max Kolonko, były dziennikarz telewizyjny, który obecnie broni świata cywilizacji zachodniej przed zalewem wojującego islamu (patrz: wideo poniżej), sprzedaje dywany perskie, tureckie i kaszmirskie.

Są to regiony świata, z których pochodzą islamscy terroryści.

Reklama

10 proc. zysków ze sprzedaży dywanów zostaje przeznaczone na "wsparcie dla weteranów wojennych" - czytamy na stronie internetowej thanku.com. Nie ma tam jednak informacji, czy dywany, które Kolonko sprzedaje jako tureckie, pochodzą z Turcji.

Nie udało nam się ustalić, czy pieniądze z ich sprzedaży trafiają więc do krajów, z których pochodzą islamscy terroryści.

Ale na pewno dochodzi tam przynajmniej do promocji muzułmańskich wzorców kulturowych. Jakie może to mieć skutki w sytuacji, gdy zdamy sobie sprawę, że "jesteśmy w stanie wojny terrorem i że wojujący islam ma twarz terrorysty uzbrojonego w Koran"? Stawiamy ważne pytania. I mówimy, jak jest.

Zobacz wideo:

Atak w Londynie - Max Kolonko Mówię Jak Jest

Obraz strony, na której Kolonko sprzedaje tureckie dywany:

Zdjęcie

Na obrazie z ekranu: fragment strony internetowej thanku.com /thanku.com /
Na obrazie z ekranu: fragment strony internetowej thanku.com
/thanku.com /


Artykuł pochodzi z kategorii: Wyjęte z sieci