Patryk Jaki w teledysku rapera HCR

Wtorek, 18 września 2018 (12:41)

Kampania wyborcza trwa w najlepsze, a Patryk Jaki, kandydat na prezydenta Warszawy, wystąpił w teledysku rapera Piotra Szota HCR-a.

21 października odbędzie się I tura wyborów samorządowych, a kandydaci prześcigają się w wymyślnych pomysłach na kampanię wyborczą. Patryk Jaki, kandydat na prezydenta Warszawy, pojawił się w najnowszym teledysku znanego z występów w "Must be the music" rapera HCR-a (Piotra Szota). Artysta zaprosił polityka na środowy koncert w Warszawie, a zdaniem WP, polityk ma się na nim pojawić.

Jaki wystąpił w teledysku do piosenki "Stałem pod blokiem". Tytuł być może nawiązuje do słynnego zdjęcia polityka z czasów młodości w białej ortalionowej bluzie. Tuż po upublicznieniu fotografii rozpoczęła się internetowa akcja pod hashtagiem #stalempodblokiem. Jak widać, tytuł utworu wyraźnie do niej nawiązuje.

HCR napisał w mediach społecznościowych: "Zainspirował mnie Patryk Jaki. Chłopak, który wychował się na blokach i postawił w Warszawie mafii. Walczy o słabszych ludzi z całym aglomeratem medialnym i finansowym. Oni mają pieniądze - on ma wartości".

Jaki jest kandydatem na prezydenta Warszawy z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Jego głównym kontrkandydatem jest Rafał Trzaskowski z Platformy Obywatelskiej.

Śledź Dziki Kraj na Twitterze

Reklama

Czekamy na Wasze polityczne memy

Zdjęcie

Patryk Jaki w teledysku HCR /
Patryk Jaki w teledysku HCR
/

Artykuł pochodzi z kategorii: Wyjęte z sieci