Selfie Jachiry podczas inauguracji sejmowego zespołu

Czwartek, 21 listopada 2019 (19:36)

Sieć obiegł krótki film z posiedzenia parlamentarnego Zespołu Praw Kobiet, podczas którego szczególną uwagę przykuło zachowanie posłanki Koalicji Obywatelskiej Klaudii Jachiry.

Zdjęcie

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira i posłanka Lewicy Małgorzata Prokop-Paczkowska podczas pierwszego posiedzenia Zespołu do spraw Równouprawnienia Społeczności LGBT+ / 	Marcin Obara  /PAP
Posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira i posłanka Lewicy Małgorzata Prokop-Paczkowska podczas pierwszego posiedzenia Zespołu do spraw Równouprawnienia Społeczności LGBT+
/ Marcin Obara /PAP

Na udostępnionym w mediach społecznościowych wideo widać, jak Jachira pozuje do selfie, by jak najkorzystniej wypaść na tle koleżanek i kolegów z Sejmu.

Reklama

Przybieranie kolejnych póz przez debiutującą w polskiej polityce aktorkę i satyryczkę zainteresowało nie tylko fotoreporterów, ale i internatów. 

"Jesteś posłem czy celebrytką?" - pyta retorycznie jedna z użytkowniczek Twittera. 

Jak zauważył jeden z internatów: "Przed każdym zebraniem komisji winna być sesja zdjęciowa".

Co ciekawe, dotychczas ani na Facebooku, ani na Twitterze posłanki KO nie znalazło się selfie Jachiry z inauguracyjnego posiedzenia zespołu parlamentarnego. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Wyjęte z sieci