Prezes przemówi do narodu. To już pewne. Zruga czy pochwali?

Poniedziałek, 30 grudnia 2019 (00:00)

Punktualnie o północy w Nowy Rok Interia udostępni "Orędzie Prezesa na 2020 rok". Czego można się spodziewać po przemowie wykreowanej przez Roberta Górskiego postaci głównego bohatera "Ucha Prezesa"?

Zdjęcie

"Orędzie Prezesa". Kadr z planu (materiały promocyjne udostępnione przez producenta) /INTERIA.PL
"Orędzie Prezesa". Kadr z planu (materiały promocyjne udostępnione przez producenta)
/INTERIA.PL

Orędzia wygłaszane przez polskich polityków stały się ostatnio dosyć modnym elementem rodzimego krajobrazu.

Za pomocą mediów zwraca się do Polaków już nie tylko Prezydent RP Andrzej Duda, kontynuując w ten sposób tradycję wystąpień głowy państwa.

Reklama

Z orędziami do rodaków występował także premier Mateusz Morawiecki, odnosząc się w wystąpieniu m.in. do 15 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Całkiem niedawno, dwukrotnie w krótkim czasie, orędzia zażądał oraz je wygłosił marszałek senatu Tomasz Grodzki, chcąc zapewne zakomunikować w ten sposób coś zupełnie innego niż głowa państwa i szef rządu.

Jedyne takie orędzie. Zdradzamy, jak powstało /Interia.tv

Twórcy prześmiewczego serialu "Ucho Prezesa" postanowili skorzystać z nadarzającej się okazji i dołączyć do orędziowej sztafety. Tak powstało "Orędzie Prezesa na 2020 rok".

Wszystko odbędzie się w atmosferze i w scenerii znanej z serialu. W kadrze pojawią się rekwizyty dobrze już znane z "Ucha Prezesa" - choćby jedyny w swoim rodzaju globus.

Orędzie wygłosi Prezes - postać wykreowana przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Prezes coś kręci! Szykuje się niesamowite wydarzenie

Nie było łatwo tam się dostać. Jeszcze trudniej poszło z wyjściem. Ale mamy nagranie! Jedyne, jakie niezależnej ekipie udało się zrobić. Jesteśmy przekonani, że to był ten głos (na kotach słabiej się znamy). Głos Prezesa. I że ten głos przemówi do każdego - czy tego chce, czy nie. Pytanie: kiedy... czytaj więcej

Czy Prezes pochwali Polaków czy ich zruga?

Za co każe dziękować i co obieca?

Czy konkretami przebije polityków, którzy do swoich obowiązków chcą podchodzić na poważnie?

Można się spodziewać wszystkiego, a na pewno tego, że o "Orędziu Prezesa" będzie się mówiło i jego bon moty zostaną zapamiętane (czego o wspomnianych wcześniej zawodowych orędziach raczej powiedzieć się nie da).

"Orędzie Prezesa na 2020 rok" można obejrzeć w Interii już od północy w sylwestra.

Artykuł pochodzi z kategorii: Mowatrawa