Newsweek wie, o czym myśli agent Tomek

Wtorek, 3 grudnia 2013 (11:20)

Po tym jak Tomasz Kaczmarek rozbił nowe porsche cayenne, znów zrobiło się o nim głośno. "Newsweek", na przykład, postanowił poświęcić agentowi Tomkowi kilka stron, a nawet okładkę! I jest ci na niej on - wymuskany, wystrojony, z paskiem Dolce & Gabbana, spluwą, motocyklem i napisem Bondzik...

Zdjęcie

Agent Tomek w całej okazałości... /Najnowsza okładka Newsweeka. /
Agent Tomek w całej okazałości...
/Najnowsza okładka Newsweeka. /

Poza okładką "Newsweek" publikuje także, w artykule o  tytule "Wiatr we włosach", kilka smaczków.

Można dowiedzieć się na przykład, iż Jarosław Kaczyński, choć długo agenta Tomka nie kojarzył z nazwiska, to teraz już wie, kim on jest: "jedną wielką porażką", "człowiekiem obcym kulturowo". Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi jednego z posłów, do którego dotarł tygodnik.

Reklama

Inny polityk PiS o Kaczmarku wyraża się z trochę większą sympatią. "To miły chłopak, wesoły i z sercem na dłoni, ale wstyd mi za niego (...). Zachowuje się jak małpa. Wstaje z fotela, wrzeszczy: "Hańba!", "Zdrada!". Przecież to obciach".

Tyle o Kaczmarku (anonimowo oczywiście) powiedzieli partyjni koledzy.

Jest jeszcze jednak relacja jednej z klientek warszawskiego salonu kosmetycznego, do którego chadzał - na manikiur - Kaczmarek.  "Wchodził jak kowboj i od progu rzucał do pań kosmetyczek: "No jak tam, dziewczyny".

I choć z bogatej charakterystyki agenta Tomka wynika, iż niezły z niego "kozak", to niestety, jak twierdzi poseł PiS, "ludzie go lubią, ale nikt mu tak całkiem nie ufa". 

Jeśli jesteście ciekawi, dlaczego - sięgnijcie po najnowszy numer "Newsweeka".

A my zastanawiamy się wciąż, czy jakby powstał Bond w polskiej wersji, agent Tomek zostałby agentem 007? Ma - według was - na to zadatki i szansę?

Artykuł pochodzi z kategorii: Na wybiegu