"Super Express": Pawłowicz o Grodzkiej: "Ten poseł czy ta poseł"

Środa, 22 czerwca 2016 (08:58)

Wymiana uprzejmości pomiędzy byłą posłanką ruchu Palikota Anną Grodzką i parlamentarzystką Prawa i Sprawiedliwości Krystyną Pawłowicz.

Zdjęcie

Krystyna Pawłowicz (fot. Andrzej Hulimka/Reporter) i Anna Grodzka (Karolina Adamska/East News) na kawę raczej nie pójdą /East News
Krystyna Pawłowicz (fot. Andrzej Hulimka/Reporter) i Anna Grodzka (Karolina Adamska/East News) na kawę raczej nie pójdą
/East News

Wielkiej przyjaźni między nimi nie będzie - "Super Express" prognozuje, że posłanki Grodzka i Pawłowicz raczej nie pójdą razem na kawę.

Choć była parlamentarzystka Palikota wysyła pozytywne sygnały w stronę polityk PiS ("Tęsknię za panią Krystyną Pawłowicz z PiS. Nasze relacje nie były jakieś cukierkowe, ale mi jej brakuje"), to odzew był raczej chłodny.

Reklama

"Ja nigdy nieprzychylnie nie wypowiadałam się o tej osobie, tylko mówiłam szczerze, co myślę. Ale nie było to obraźliwe. A skoro ten poseł, czy ta poseł powiedziała, że jej mnie brakuje, to znaczy, że niepotrzebnie przyprawiono mi gębę i obrzucono błotem" - mówi "Super Expressowi" Pawłowicz.

Posłanka PiS zaznaczyła też surowo, że "mam inne potrzeby" i "myśli wyborcach i o Polsce, a nie o jakichś tam ekscesach sejmowych".

Więcej w "Super Expressie".

Artykuł pochodzi z kategorii: Wyjęte z sieci