"Super Express": Przy kieliszku montują nową lewicę

Sobota, 25 kwietnia 2015 (09:02)

"Imieniny Grzegorza Napieralskiego okazją do spiskowania" – codzienna gazeta opisuje imprezę skonfliktowanego z Sojuszem Lewicy Demokratycznej byłego szefa partii. Na przyjęciu bawili się politycy SLD i Twojego Ruchu, którzy chcą stworzyć nową lewicę.

Zdjęcie

Grzegorz Napieralski w nowym krawacie "będzie chciał ogłosić coś ważnego" /Witold Rozbicki /Reporter
Grzegorz Napieralski w nowym krawacie "będzie chciał ogłosić coś ważnego"
/Witold Rozbicki /Reporter

Jak informuje "Super Express", Napieralski zorganizował swoje imieniny w jednej z warszawskich restauracji. Pojawili się liczni i znani goście.

Zaskoczeniem była obecność się byłego członka SLD Ryszarda Kalisza z którym swego czasu Napieralski toczył ostry spór w partii. Jak twierdzi gazeta, politycy zakopali wojenny topór i będą współpracować nad stworzeniem nowego ugrupowania na lewicy.

Reklama

Poza Kaliszem na przyjęciu bawili się Piotr Guział i Andrzej Rozenek. Ten ostatni przyznał "Super Expressowi", że na imprezie "rozmawiano o przyszłości lewicy w Polsce".

"Bardzo się cieszę, że tyle znamienitych osób pojawiło się na moich imieninach. Skończyliśmy po północy. Dostałem m.in. krawat. Założę go na specjalną konferencję, na której będę chciał ogłosić coś ważnego" - powiedział tajemniczo Napieralski.

Artykuł pochodzi z kategorii: Wyjęte z sieci